Jdi na obsah Jdi na menu
 


text

10. 7. 2014

Paddy

Malá sestra tě škádlí jen.

Chce si hrát  a pak jít ven.

V tohle domě není kam se se skrýt.

Kdyby tě každý,nechal jít.

Paddy,Paddy,je to trápení.

Kdy ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

Paddy je to trápení.

Když ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

Dědeček rád věci,přitlouká.

Stačí jen že průvan zafouká.

Přece biste nevinili,dospělé.

Za ti třepi,Paddy může přátelé.

Paddy,Paddy  je to trápení.

Kdy ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

Paddy,Paddy,je to trápení.

Kdo ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

Paddy,Paddy je to trápení.

Kdy ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

Paddy,Paddy je to trápení.

kdy ti všichni pokoj dají.

Paddy kdo ho ví.

 

Spínkej můj malíčký,máš z očích hvězdičky,dám ty je do vlasu tak usínej,tak usínej.Taráratana,taráratana,Firokesna,firokesna.Sladkou vůni neseti,noční motýl z paseky,vánek ho kolíbá.Už nespívá,už nespívá,vou,vou,vanatanaj,vanatanaj,vanatanaj,Kirokéna,kirokéna.

Dubinek

Když jukaš trápení a  nevíš kudy dál na zvonek za cinkej abys zavolal Dubinka,co pomůže ti hned,Dubínek je hrdina a blá-zí-nek.Jestli máš boleníči potěšítě kamínek,tak víš že ti pomůže jen Du-bí-nek.

My jsme ta trojčata,jeden,dva a tří.Trá-víme den ve třech bez ústání,trávime ve třech,hlouposti tropi,dveři tam máme misly jen.Ve třech,ve třech jsme totiž silnější,ve třech se máme víc rádi,ve třech jsme roztomilejší.My mazlíčkové jsme:PA já,a já a ještě já.(39.dil poslední)

Víkendaři 3x19

Zase máme volní víkend,virazíme za sněhem.Vezmi sáně,vezmy bezky,vezmi kamarádi vscky.Na horách se pomějem,vezmi liže ta bobi,vezmi čaj a vezmi rum.A neulum tu svoje hulki,děj si kafe na sví půlky aš udělaš bum,bum.Sláva,sláva už je sních.Půjdeme na saníích,nikomu znas nevadí.Když se všechny na chladí,,zase máme volný víkend,virazíme za sněhem,vezmi sáně,vezmi běžki,vezmi kamarádi všečky na horach, se po mějem (1)

Šarlotina pavučinka:Velké dobrodružtví

Wilbur:Je snadné bíti prasetem,tím domácím zvířetem,jis a sem tam vivališ se blátě,to je vše,krkne moučníkem jsou jablíčka,se sena do blátička klouzneš.Krávy bívaj natšené,ju toje skvělé.Kukuřici proběhneš se krásně,skoč procsvatej se ke snídani žít máš,přece proč je snadné bíti prasetem.V:Já jim skoro,taky jsem,hned ocásek hbitě zamavááám,kočki jsou celkem fajn i pejski já rád mám.Oba:Však jako prase,nikdy nejsi sááám.Jestli chceš být prasetem,rozrivej ripakem zem,kdo chce najde poklad odpadcích úkažu tito teť ti nazatečníka dobrí.Na zemy pišně válej,špina bláto,hnůj,to jsou tvoji kamarádi.V:Vůbec nejsou fůj.W:Jestli chceš být prasetem perfektní jako já jsem.V:To chci a budu pilní zá-ček tvůůůj,tím sem i čuníkem,vepčíkem či pašíkem.O:Já pro tebe tu vždycky jsem pořád spolu zůstanem,ti budeš přítěl můj a já zas tvůrůůůj.

Generace děti na celem světe znaji a miluji klasické pohatky bratří Grimmů.Sněhurku,sípkovou Růženku,Popelku,a mnoha dalších kouzelných příběhů.O lásce,odvaze a dobrodružtví,ten kdo zná pohátkový svět bratří Grimmů.Už dávno ví že zázraky se dosut dějí,bylo to zázračné kouzlo co otevřelo bránu, do nádherné země,Simsala vníž maj svůj domovvšechni postavy s pohátkových příběhů,dabrakra dabra Simsala Glimm.

Ten nejlepší pro mě ste kamarád (2).Co tobě mám,neviděl sem nic.Už pravdu znám.Teť už vím,jak se lechce zdílí.Ve světe lask.Jiné roviny tvůj pohled není jediní.O jako veselé jemné o vela noci temné je správní čas.Vyjde světlo tvé ten.

Ten nejlepší pro mě jsi kamarád (2).Každý projde si kouškou,to co jasné zní,může zlepšit dál.Však jedine slovo vše změní a najednou,zpátky si zase semnou.O veselé jako jemné o noci temné je správní čas.Vyjde světlo tvé.Ten nejlepší pro mě jsi kamarád (2).Když jsem přišla  na cestí a nadne byl pár.Všechno do pořádku jsi my pomohla to potom dát.Ten nejlepší pro mě jsi kamarád (3).Veselé jemné,ten nejlepší pro mě jsi kamarád.Noci temné nejlepší kamarád.

Bert a Erni.E:Každý večer před spanim,ach ne ještě včeli vděli otom s ním.B:Vždyt nespíš.E:Pojď Berte.B:Co je no právě letíme,je dobrodružtví hned postel dupne si tu,virazime za snem svím už.B:To je něco.E:A já bych moc rát cestoval.O:Jo dobrodružtví vydejte se s Bertem a Ernim,dáme se na cestování,dobrodružtví Bertem Erním.Dobrodružtví Berta a Erního.

Já jsem ten Cleveland (Kvilend) Brand to řikam radosti,jsem zpátky ve měste.S hromadou radostí a se spoustou přátel jsem i mdvědem,my dobrém i zlém.Před překonat dovedem,tady mě,všichni znaj a děsně milí jsou a nikdy neváhaj,sledovat Clevelad show.

Baječná show

Je slavní den,a blázen jen by dnes chtěl zůstat stranou.Je slavní den,tak honem sem a rychle.Všichni stanou,vou,vou,vou,je je slavní den.V ždyt poroce se objeví jista show baječná show,hudba bude hrát.,a zářit barmedách.By každý večer rád do té show,my snad budem ne jeden neramáck ne slzu,oku jo oku.Je slavní,dnes porota určí osobnost roku,je,je,je,je,je,je slavni den.Jen nejlepší znas bude odměnen a bude príma,nazíván všech osobnosti král jen.

I moku uprostřed pažíře na adrese plasti naše,tak tam bidli Gaspard a Lisa.Ahoj,bonžul,jsou to verní přátelé,co maji plány šilené jsou,prostě skvěli.Gaspart a Lisa,když něco vimisli,tak hned se zítl spousta katastrofa,dobrodružtví mají,moc rádi protože jsou velcí kamarádi.Gaspart a lisa,Gaspard a Lisa jsou kamarádi,už je to tak,už je to tak,no pak,už je to tak už je to tak.

Kdo o pádi městem,hrdě jak má,hadějte kdo to shání své lidy.Oči na stopkách,hadějte detektiv Proužek,mí-zí kvám.Hrdina náš sežan Proužek sám seržant stripey.

Kračim tmou,kde jen te mám,proč zůstavat máš sám,ať cokoliv já ztratim vžítí všem.Tak stejně každý den,stojim boku tvém.Vím že to cítíš,že tu nímaš.Tady jsem,stat chci tu dal,je to nádherné být jen tvá.Chci smíchat,být tvé srdce být, a dlani mýt.Dlan tvou,příde den ten se viplní a já v naruči tě zapžu zas.Věz zas lásko příde čas a do té doby pamatůj že nejsilnější pouze můj.Tak věžmy dál,jsi můj.

Já Eloise

Eloise,Eoise,kdo pak je ta dívka černích botičkách.Někdy pláče,ráda stoji pospičkách.Eloise jsem,já Eloise jsem já.Jandamin a lands fris-ci na bruslích,hotel braza ten hotelu zní.Můj smích každem chodbě já musím mít,přátel par,různich dvěří neřešim,kdo je star..Pořád běham nikdy se nezastavím.Nokud vše nevíííím.Eloise vi-díš Eloise,po-znáš,řekneme svím kamarádum prosim prí na dobrodružtví vás zve Eloise.

Návrat do budoucnosti seriál

Hej doktore,kam poletíme tentokrát,kolem padesatých,nebo do pravěku.Na kytaru chtěl jsem hrát a možná i spívat,chci časem se hnat a lejzry znáát.Že se vrátíme,vrítíme čas,chci se vrátit v čas,chci se vrátit v řas,chci vrátit se včas,chci se vrátit včas.

Hádej,hádej s kocourkem

Ahoj,já jsem  Jess(Češ),podťe hádat semnou,stávej.Slunce svítí a den už začiná,kdo ví co všechno se dnes na-učime znát.Budeme hádat,hádat,hádat s kocourkem.Budeme hádat,hádat,há-dat s kocourkem.Skuste to taky a hádejte s kocourkem.Dejte do toho vše a hádejte s kocourkem,hadejte s kocourkem,zkuste to úhodnout.

Roary závodní auto (Roary the racing car)

Auto snů,tak jedičku máš.Všechny předhoní,tohle auto závodní.Tak jedem Roary,cíl je náš.Roary ať zvítezíš,Roary,tvůj cíl je blíž.Teď po startovní prajn,všem je tu fajn.Však pozor Roary,utočit začiná.Jeden Roary,cíl je blíž,Roary kde je zemská tíž.Roary zvítězíš.

Podívej kdo si přišel hrát,vesele dětem zamávat.Leromina a taky Fred a ti hlavní přídou hned,Neri,Cezar,Neri,Cezar,Cezar a Neri,Nei a Cezar každého vždicky jsou kamarádi prímoví,Neri,Cezar,Cezar a Neri,každého vždycky pobaví jsou kamarádi prímoví.

Půjdem si hrát,je podívej křinku kouzelnou mám.Tak převléknem se cokoliv chceš,všechno můžeš si přát,splí se ti a budem si hrát.Můžeš být pilot,létat si jen tak nebo ičenír a nebo řidit vlak no tak pojť si hrát,jen převléknem se,skřín zázračnou mám,jen plná kouzel ta splní nám každý cíl.

Urania lvíček max

Londýn je hlavní mšsto velké Britanii a zároveň je také místem,kde žije Hello kitty.

Jo svět se točí jako blázen,čas tak rychle běří.Je matej vic,nebud línej,bud svěří.Ten vikend bude brzo pryč.Honem ven,vesmi si míč.Raket chit dobře,hej utikej na plář tem je hej,dělej neváhej.Jen dva dny,máš na bedrek.Kdž je to fajn,pizzu si dobrou děj.Víkendaři dá se k nám,kdo by chtěl krásně si řít,ha,ha.S námi pláže,krásnej víkend mít,jo y jsme kamoši,ani trochu.Slaboši a máme jen dva dny.Videohry bezvadní,kouknem se na telka,milujem bezvadnou sestřelku,koktejli skvělí máj.Davejte bacha mluvim k vám.Ha,ha přednáma je nérej víkend.

Je africké hluboká oc a tam veliký kouzelník,tet zhasnul a šel spát.A zvířata e probudí,tma bliži se buši a vy malá lvíčata spinkejte,huč,huč,spát mojr lvíčatka spát,spát moje lvíčatka spát

Hip bilou skvrnkou a hop 

Benjamin a cirkusoví lvy

Nastěští

 Proč mám klít

a proč být sklíčen 
Jen když jsem si zabouch klíče 
Hnedka po ránu 

Místo toho lehkým klusem 
Vybíhám za autobusem 
Jen tak v županu 
A v trenkách 

Vždyť je to tak fajn když k ránu 
Se smát chce každá tvář 
a byť se smějou mě 
tak to zvládnu 

Neštěstí naštěstí 
nosí střepy 
Ze střepů štěstí svý 
Zase slepím 
V neštěstí naštěstí 
Jak známo 
Štěstí svý najít smíš nejspíš

Dneska jsem tak trochu z formy 
V autobuse revizor mi 
Vzal víc než pár kil
To je v prdeli..

Když na zkoušku mířím stopem 
Seznámím se s holkou s copem 
Rázem cesta je cíl
Už mám její číslo

Jó, je to tak fajn když k ránu 
Se děje co má se stát 
A když to nevyjde 
tak to zvládnu 

Neštěstí naštěstí 
nosí střepy 
Ze střepů štěstí svý
Zase slepím 
V neštěstí naštěstí 
Jak známo 
Štěstí svý najít smíš nejspíš

Ááá....

Číslo se mi z ruky smylo 
Holka s copem mojí milou 
Zřejmě nemá být

či snad jí potkám jindy z rána 
Vím, že osud má svůj plán a 
že mě překvapí 
Snad jo!

Jo je fajn když víš, že přijde 
To všechno co má se stát 
a když jen počkám si 
tak to vyjde 

Neštěstí naštěstí 
nosí střepy 
Ze střepů štěstí svý
Zase slepím 
V neštěstí naštěstí 
Jak známo 
Štěstí svý najít smíš nejspíš

Ááá...

Neštěstí naštěstí 
nosí střepy 
Ze střepů štěstí svý
Zase slepím 
V neštěstí naštěstí 
Jak známo 
Štěstí svý najít smíš nejspíš

Naštěstí...

                                                          

Marirera:O zuzo na uš promě neplakej.Jdu rovnou alabami a mí benčo poslouchej

Toulavá

 On toužil kroužil,

bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

A ty víš, 
že sníš
po kousku mojí duše,
jako šíp vystřelím z kuše.

Když mám nad hlavou,
píseň toulavou,
křídla jako pták,
nevěříš mi, 
je to tak,
vezmu tě až tam, 
kde jsme jenom ty a já, 
to ti přísahám,
budem tam jen sami dva.
(Sami dva, sami dva)

On toužil, 
kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak.
Přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

On toužil, 
kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak.
Přes matný stěny já vidím dál.

Ale nemůžeš mě zachytit a jen se bát, 
přece samotnou tě tady nikdy nenechám,
je to bezprostřední vášeň, 
chci tě mít.

Když mám nad hlavou,
píseň toulavou,
křídla jako pták,
nevěříš mi, 
je to tak,
vezmu tě až tam, 
kde jsme jenom ty a já, 
to ti přísahám, 
budem tam jen sami dva. 
(Sami dva, sami dva)

On toužil, kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

On toužil, kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

Ooooh, ooooh, ooooh, ooooh

On toužil, kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

On toužil, kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.

On toužil, kroužil, 
bylo to tak,
tu holubici pouštím do oblak,
přes matný stěny já vidím dál,
maluju to jako bysme byli pár.