Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katrina chipettes,Kathyna,matka,Veverčinka,Veverčák

27. 5. 2014

Katrina zůstala se svými sestrami u (Teyjou,Jenny,a Binnie.) stromu v Australii kde Olivia našla.Nicméně předtím než Olivia přišla,přišly  Pitláci a viděly jen Katrinu,zachytil ji a má umisl ji prodat na černém trhu,druhý pitlák se rozhodl pustit Katrinu.Katrina odešla tak rychle,jak je to jen možné a narazila na ženu,která se stala člověčí první matka,americká dáma jménem Lusy Millerová. I ona měla človeči rodinu jako Clas,Katrina měla stále dobrodružství s Lusy,ale měla krásný a podivný,život s ní.Lusy byla skutečná psycholožka a věřila,že Katrina měla potenciál být psychiatr,a začala jí trénovat viloudit z její spící schopnost.Když Lusy zemřela na srdeční chorobu,Katrina cestovala do Hollywoodu najít své sestry,protože ona měla dost štěští,protože jeji spomínky byli otevřené na ně.Stejný večer přijela,ona se setkala Clasem a odvážila se ho políbit během hry pravdy,nebo se odváži.Po tomto,ona podporovala v jeho snaze dostat své bratry spolu s sestramy a jim se to podařilo.Ona také stala Clas přítelkině v té době.

 Slabá:

  Katrina je claustraphobic a apipphobic to znamená,že se bojí jak malých,uzavřených prostorách a včel.

 Osobnost:

 Katrina je obvykle bezstarostná,a užívá si života,jak to příde,ale to neznamená,že nemůže být nadšena to se nestavá často,ale když to děla,to často vytváří humoné výsledky.

   Kathynaje chipmunk.Kathyna je sestra Spika,chipmunk,který se stal upír,krvavi Spike,a v den,kdy opustil jeho domov,Kathyna plakala,což si vyžádalo její bratra utěšit ještě během jeho spor s otcem,ji informovalo.´´žádné slzi,sejdeme se.´´Bylo to na poslední chvíli ho viděla živého,Spike se stal upírem.Kathyna se zúčastnila příběhu svého pláče a objímaní jejich matku,zatim co jejich otec se díval,vědomím osudu trpěl.

 Spikova matka,byla manželka obchodníka a má děti,staršího syna jménem Spike a mladší dceru,pul Spika věku,jménem Kathyna.

Veverčinka je krásná veveřice a zkouší všechna svoje kouzla na veverčáka.Veverčinka není jediná jenž se zamilovala do oříšku.Přicházi veverčí slečna která je odhodlana nechat rozehrát všechen svůj ženský šarm,jen aby dostala veverčáka.

Veverčák který toho sice moc nemluví,ale jeho křeky.Veverčák,šavlozubá veverka,je zpatky teď se ale víc  než o oříšek stará  o svojí Veverčinku.