Jdi na obsah Jdi na menu
 


Das,Jusper,Birinka,parta

27. 1. 2014

 Das je nejstarší syn rodiny Krysových,je celý táta je tupý.Je mu 6 chodí do školy,kde ho všichni mají rády.Jeho kamarád je strom Dis.Terorizuje zlý dráček červený,který bydlí u něj v díře a při různých příležitostech mu vyhrožuje.Něco takového mu ale samozřejmě nikdo nevěří.Das je druhé dítě Krika a Nojny.On se velice bál zlého draka,který žije v jeho díře,až drak se rozhodl odejít a strašit někoho jiného. 

Jusper je gay,nadherný bratranec Brijana,který je známý neustále říka k obscétní vtipy.Je ženatý s  Rigardem.

Birinka a její dobrodružství:Dvou vlku Šajnovy a Binnie se narodí dvě vlčata holky.Ta bíla je jako sních-Birinka a ta druhá šedá jako kámen-Šedinka.Obě si rády hrály spolu a přišel vlček trochu starší Kap.A tak všichny tři si hrály na honěnou.Dospělí vlči vijí že přišli z lovu a malá vlčata se najedla i dospělí.Pak si znovu hrály na slepou bábu a večer šli spát.

Orson přátelský drak jehož oblibou krátochvílí čtení knih.

Roy sobecký kohout,který je pyšný na své kanadské žertíky.

Wade zbabělý drak,který nosí gumového draka.

Bo přívětlivá dracice.

Booker malá roztomilá,Booker je bistré malé dráče,které rád honí myši.Jeho bratr Sheldon je tak plachý,že se rozhodl nevilihnout.

Lanolin chovatovský drak,který tráví většinu svého času nesouhlasu s Bo,ale ona může být hezké.

Princ XII vlastnictví.Člena britské královské rodini.Vipada přesne jako Draco kromě toho,že má britský přízvuk.Objevuje se Draco 2.

Chloe Roy meteř a knízný kočka.

Irma uzasná servirka Irma.

Humbr a Rebeka jsou manželé kteří žijí v sousedství Gina a Draca.

O paní Fenny zde o této záhadné Ginovo sousedce dávájí opravdu co proto a využívá k tomu vše každého.A neuvěřitelne si v tom vyžívá a tak si pak stéží.Je samožejmé Gin i kvůli drobnostem.