Jdi na obsah Jdi na menu
 


prasátko peppa

31. 7. 2014

Prasečí slečnu Peppu snad netřeba představovat,Peppa je roztomilé nenechavé prasátko,které bydli s mladším bratříčkem Tomem,maminkou a tatínkem.Hrozně ráda si hraje,fintí se je jako pořádní prasátko nevynechá bláto,v němž by se vyválela,a louži,kterou se proběhla.Neposedí a neposedí.Prasátko Peppa jeji bratříček Tom a maminka s tatinkem to jsou hlavní hrdinové tohoto kresleného seriálu.Peppa je drzé malé prasátko,která žije se svým malým bratrem Tomem (Georgem),mamá,tatá prase.Peppa oblíbené věci patří hraní her,oblékíní,dny volna a skákaní  v blativé louže.Jeji dobrodružtví vždy končí šťastně hlasite ofrkne smichu.

Kdo by neznal známou pohádkuPrasátko Pepina? Tahle krásná animovaná pohádka Prasátko Pepina je originálně anglický animovaný seriál s názvem Peppa Pig. Hrdinkou krátkých, ani ne 5ti minutových snímků je Pepina, její rodina a kamarádi. Kamarádi prasátka jsou rozličné druhy z říše zvířat. Epizody seriálu předvádí různé aktivity ze života, jako například návštěva starých rodičů, výlet k bazénu, týmové hry a další. Na stránce Prasátko Pepina.cz můžete nalézt krátkou fotogalerií,videa a diskuzi o tomto krásném seriálu. Nezapomeňte se zapsat do naší návštěvní knihy, pokud se Vám seriál líbí!

Já jsem prasátko Peppa,tohle je malý bratříček Tom.A moje maminka,a tohle je můj tatínek.

Peppa:Náš balon velký je.vězší než koule měsíceVznáší se k nebesum,až modrápím obzorum.

Dědečkův vláček jeréde,hu,hú,hu,hu,hu,hu.Dědečkův vláček jeréde,uhání,pasíci ve vlaku.Kvik,kvik,kvik,kvik,kvik,kvik,kvik,kvik,kvik.Pasíci ve vlačku kvik,kvik,kvik spí-vá-jí.

 

 

 

Suzy sheepdanny dogRichard rabbit pedro ponyrebecca rabbit   zoe zebracandy cat