Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rayna a SPike epizody

11. 10. 2013

Rayna přemožitelka upíru

 1x01.Rayna přijiždi do městečka Chomutov-Písečná,kde musí pokračovat ve svém poslání-boji proti upírum-je totiž přemožitelkou ,jedinou dívkou na světe vyvolénou k zabíjení upírů.

 1x07.Spike.Raynu napadnou tři velmi silný upíři,které na ní poslal pan.Před zabitím ji zachrání Spike a Rayna se s ním ukryje u sebe doma,druhou noc,když se políbí,a odhalí Rayna jeho tajemství.

   3x01.Rayna se ukrýva v L.A.Je neštastna a stále se trápi Spikovou smrtí...Ke všemu je ještě zajata démonem a společně s dalším zvířaty uvězněna pekelné dimenzi.

 3x07.Rayna a Spike  tězce bojuji se svými pocity.Navíc Je Zander s Jonem uvidí jak se líbaji a ostatním pozradí,že Spike je naživu.Přijiždí nová pozovatelka Faith

 3x08.Trampoty s láskou.Do města zavitá náš starý znamý Spiktus,který je naprosto zničený ze stráty Drusilly.Snaži se jí za každou cenu dostat zpět...Třeba i kouzlo od Eninky

 3x9.Cordelie velmi trapi Zanderovou zradou a její nestěstí přivola Anyanku,démonku pomsty která ji splní přání,aby Rayna nikdy nepřijela na Písečnou a realita se mění.

  3x11.Matka se rozhodne že,by měla lépe porozumět práci své dceři a zúčastní se jedné z jejich hlídek.jenže najde dvě mrtvé děti,honba za jejimi vrahy začíná

 3x12.Rayna slaví své osmnácté narozeniny ale bohužel(jako obvykle) se něco zvrtlo.Musí totiž projít pře velmi těžkou zkouškou-a to čelit upírovi bez svých schopností

 3x13.Zander se o pět cítí neužitečný,protože ho při záchraně světa drží Rayna a spol stranou.Jenže na konec stejně se dostane do potíži partu mrtvých kluků,odškodní bombu...

 3x14.Rayna a Faith se seznámi se svým novým pozorovaterém,ale ani jeden ho nemá v plánu poslouchat.Misto toho zahájí malou vzpouru,která má však dosti nečekané následky.

 3x15.Nasledky.Zatim se co Rayna trápi smrti Allana,Faith lžive obviní Raynu z jeho smrti.Nastěstí ji Chales nevěří.Vše se ale dozví Wesley,který se rozhodne dostat Faith pod přímný dohled rady.

  3x16.Anya má dost svého smrtelného života,a tak pořádá Eninku o pomoc s jedním kouzlem,kouzlo se ale nevyvede a místo nahrdelníku přivede do součastého světa upírku Eninku.

     3x17.Faith se starostou mají v plánu připravit  Spika o duši.A když to nejde po dobrém(prostřednictvím sexu)požádají o pomoc velmi moudrého mága...Písečna se má na co ťešit  

 3x18.Rayna se nakazí krví nezná mého démona a získa jeho vlastnosti.Zprvu si svou novou schopnost užívá,jenže po nějaké době zcela přestane ovládat

 3x19.Starosta se připravuje na volby a zároveň i na své povýšení.K tomu nezbytně potřebuje jednu bednu,které se ale zmocní Rayna.Faith unese Eninku,aby mohla proběhnout výměna

 3x20.Maturitný ples:Vztach mezi Raynou a Spikem se vyhrocuje.Písečnovská středni zatím žije plesem,na který se jeden,zhrzený kluk rozhodl poslat pekelné psy cvičené na zabijení zvířat v obleku

  3x22.Maturita se nezadržitelně blíží a s ní povýšení starosty Wikinse,Rayna vymislí velký plán,do kterého se zapoji všichni studenti z maturitního ročníku.Bytva může začít.

   3x21.Maturita je za dveřmi a starosta bude u ní mít slavnost projev,na který sí naplanoval své povýšení.Faith otraví Spika šípem aby se Rayně zbavila a starosta měl volné pole

 4x01.Prázdniny uběhly jak voda a Rayna s Eninkou začínají studovat na vysoké škole.Náhle však začínají mizet studenti a Rayna příde na to,že za tím stojí jeden upíří gang.

  4x03.Rayna a Parker se stále více sblížují a do města zavítá starý znamý Spiktus se svou novou milenkou hledající ztracený drahokam Amara,který dá upírovi,jenž ho nosí nesmrtelnost.

 4x04.Je tu opět strašidelný Hallowen.Parta jde oslavovat do domu bratrstva.Jenže v budově byla probuzena síla zla,která ztělesní všechny můry jejich návštěvníků.

 4x05.Rayna se trápí nezajmém Parkera,a tak svou bolest,hodla řešit pitím v baru kde Zander zrovna pracuje.Jenže pak se začnou dít divné věci až Rayni se pomalu stavá neandrtalec.

 4x06.Eninka se trapí kvůli Entonovi,který se začal chovat podivně a zjevně ho očarovala Veruca-zpěvačka z bronzu...Která je stejna jako Enton,vlkodlakem.

   4x07.Spiktus utečš ze základni vojáku a vida se na lov přemožitelky.Bohužel pro něj vojáci mu stačili implantovat čip,který mu zabraňuje komukoliv ublížit.

 4x08.Spikuvpřítel měl vizi ve které byla Rayna v nebezpečí.Spike neváhá a vidává se tajně do Chomutova-Písečnou,kde se spoji s Rayni přáteli,na které zautočil záhadní indián.

 4x09.Eninka se stále trápí Entonovým odchodem,a tak se rozhodne kouzlem vimazat svou bolest.Jenže vše se zvrtne-Rayna a Spiktus plánuji svatbu,po Zanderovi jdou démoni a Chales oslepne.

  4x10.V Písečný závládne hrbové ticho a jsou nalezeny mrtvoly bez srdce.Za vším stojí démoni zvaní Gentlemeni a jen (lidský) zvířeci hlas je dokáze zabit.

  4x11.Rayna a Riley se o sobě konečně dozvídají pravdu,ale Rayna už nechce pokračovat v jejich vztahu.Navic se na Písečnou řítí další velka apokalypsa.

   4x12.Náš starý známý Ethan se vratil do města,kde se střetne s Gilesem,jenže je na tom dost špatně,protože si myslí,že přemožitelka ho už nepotřebuje.A Ethan mu přidá něco do pití...

 4x13.Walshová se rozhodla příjmout Raynu na základnu,aby jim přemožitelka pomohla v boji.Nechtíc se tak ale Rayna oddaluje od svých přátel a hlavně.Walshová něco chystá.!

4x14.Adamovi se podařilo utéct ze základny.A venku zkoumá živé předměty.A Riley je v na tom velmi špatně-chybí mu přísun léku a stále nemůže uvěřit tomu co Walshová udělala.

  4x15.Fait se probere z komatu a zděšeně zjistí,kolik už uplynulo času od starostova povýšení.Rozhodne se pomstit Raynu pomocí přístroje,který jí posmrtně daroval starosta Wins

   4x16.Faith si vyměnila s Raynou tělo.Pravá Rayna je převážena radou do Anglie,zatim co Faith si užíva jejího života.Naštěstí si Tara s Eninkou uvědomí,že něco není v pořádku.

 4x17.Raynin svět je náhle jiný...Už není tou které se upíři ve měste bojí.Postrachem upíru se stal Jonathan.Ten díky kouzlu vyniká ve všem,co děla...A nikomu to nepříjde divné.

 4.19.V Píseční se znenadání objevuje Enton,který kvůli Enince ovládnul své vlkodlačství.Jenže když se setká s Tarou,přemění se a je odchycen vojáky ke zkoumání.

 4x20.Adam chce oddělit přemožitelku od jejich přátel a Spiktus se toho úkolu ujme.Za Raynou zavítá Spike,aby se jí omluvil za své chováni L.A.A ještě se stihne porvat s Rileym.

 4x21.Adam drží Rileyho jako zajatce a má s ním velké plány.Rayna,Zander a Eninka zamíří do základny s cílem zneškodnit Adama a jsou chyceni partou vojaků ...Ale boj už začíná...

 4x22.Ritual který provedli,Eninka,Giles,Zander a Rayna,urazil postatu přemožitelky...Ta se jim dostává  do snů a odhaluje jejich nejskrytější obavy,myšlenky,přání...

 5x01.Rayna se utká s nejznámějším upírem všech dob,Drakulou...A nechává se od něj kousnout.Podaří se mu přemožitelku obrátit na temnou stranu?

5x02.Rayna trbce snáší svou sestru Dawn.Která ji jen  znepřijeňuje život:Navíc se ve městě objevila Harmony  se svým novým gangem,aby přilákala Raynu,unese

 1x03.On plánuje zničit přemožitelku,ale kouzlo,které mu mělo pomoci jí zničit,omylem zasahne Zendera...A niní jsou tu dva Zanderové!Který je ten pravý?

  5x04.Rileyho zdravotní stav se repidně zhošuje.Inciativa vyšle lékaře,který ho má operovat ale toho využije Spiktus,jenže se chce zbavit  svého čipu a konečně zabit Raynu

 5x06.Gilesův čarodějnickej obchod je uspěšně otevřen,Joice stále trpí bolestmi hlavy,ve měste se objeví nový zloduch...A rayna se dozvídá,kdo je Dawn(Don) do opravdy.

 5x06.Rodina.Rayna se stěhuje spět domů,aby byla více nablízku své rodině.Dozvídame se,že Tara o sobě skrýva velké tajemství,a aby ho udržela,ohroží životy svých přátel

 5x07.Rayna si uvědomí,že i když je velmi silná,může udělat chipmunka která ji bude stát život.Návštíví proto Spiktuse i od kterého se dozvídá,jak zabil předchozí přemožitelky.

 5x08.V živote žen Chipmuncových nastává tvrdá zkouška.Lékaři přídou na to,co je Joyce a všichni se s tím těžce vyrovnávají.Glory zatím plánuje kouzlo díki kterému najde svůj klíč.

 5x09.Joyce postupuje operaci a vrací se domů do domácího léčení,kde se oni staraji obě dcery.zbytek party mezitím hledá démona a zlištuje,že pochází z vesmíru.

 5x10.Spiktus ukáže Rayně pravdu ojejim příteli a přemožitelka se tak dozvídá něco,co by ani vesnu  nečekala.Nastává rozkol mezi ní a Rileym.Který jí dává ultimátum.

 5x11.Antipatie mezi Eninkou a Anyou vrcholí...A mění se v neustálé hádky.Při jednom kouzlu,které se jim nepovede,je osvobozen trol Olaf kterého kdysi Anya proklela.

 5x12.Rada pozorovatelů se rozhodne,že sdělí Rayne informace o Glory...Ale pod podmínkou,že projde jimi stanované zkoušky.A objevuje se nový protivník,který chce Dawn ublížit.

 5x13.Dawn tuší,že před ní Rayna a Giles něco skrývají,a rozhodne se,ze tomu příjd  na kloub.Spolu se Spiktusem se vloupe do magického obchodu,kde objeví Gilesovi tajné poznámky...

 5x14.Rayne začne docházet že kní Spiktus chová nějaké city...Zatím co Dru příjde do města aby svého miláčka od přemožitelky ochránila.Nakonec Dru i Rayna končí připoutané jeho kryptě.

 5x15.Parta potká velmi zajímavou dívku,která neustáke hleda Warenna,svého tvůrce.April je totiž robot zkonstruovaný jako zcela dokonalá přítelkině.

 5x16.V živote Rayni,Dawn celé party se stane něco strašného...Něco s čím ani v nejhorším noční můře nepočitali.A nemůže za to démon,ale pouhý´´koloběch života.´´

 5x17.Rayna a Dawn chystají pohřeb pro svou matku.Dawn se rozhodně,že nenechá Joyce jen tak odějit a přípraví rituál na její vzkříšení.Jenže Joyce nemusí být taková jako dřív.

   5x18.Spiktus se těší nové hračky--robota,který je sestrojen jako Rayna.Pravá Rayna mezitím odjíždí z Gilesem na poušť,aby našla odpověd,na své nevyřčené otázky.

 5x19.Obětí pro lásku.Rayna je převolana k ředitelce neboť Dawn nechodí do školy.Glory se svými poskoky začne rozebírat,co všechno vědí o přemožitelce a o klíči a poté jí dojde,kdo by onín klíčem mohl být.

 5x20.Spilára.Rayna a Dawn utečou Glory jen ofous.Ta se pak,oslabena tím,že jí srazil kamion promění v Bena Rayna se rozhodne,že všichni musí opustit Písečnou.Pokud nechtějí zemřít.Glory je totiž mocná a oni neví jak ji zabit a kdikoliv se s ní střetli,jen zázrakem přežily.

 5x21.Rayna se po strátě Dawn uzamkne do sebe a nekomunikuje s okolím,Eninka se ji rozhodne přívést zpět pomocí velice nebezpečného kouzla.Glory se mezitím začně chystat na svůj veliký okamžik

 5x22.Dar.Rayna je neústupná ve svém rozhodnutí.Dawn v žádnem případe nezabit.Anyu napadne,že by v boji proti Glory mohla použit trolí kladivo a dogonskou kouli.Největším želízkem v boji je však mocná čarodějka Eninka.

 6x01.Všichni Rayni přátelé se snaži žít tak jako předtím,ale jak to tak těžké...Eninka proto začne plánovat Rayni vzkříšení z mrtvých.A do Chomutova Písečnou zavítají noví nebezpeční démoni.

 6x02.Obřad na znovu zkříšení Rayna je přerušen démoním motorkářkým gangem.Parta se rozprchne pryč,ale rituál zafungoval...Rayna se vyhrabe ze svého hrobu ven.

 6x03.Rayna se vyrovnává se svým návratem mezi živé a zároveň musí čelit démonovi,které ho její přátelé omylem během rituálu vyvolali.

 6x04.Rayna se vervou vračí do svého života,ale narazí na jeden problém.Nedostatek financí.Zamiří tedy do banky požádat o úvěr,tam ale zrovna krade jeden démon...

 6x05.Protože ma Rayna stále nedostatek peněz,rozhodně se pracovat.Nejdříve zkouší stavbu,pak kouzelní obchod...Ale všude se děje něco divného,jako by si někdo s ní hrál.

 6x06.Parta s napětím očekává další Hallowen.Tentokrát je to dvojce upírů která se rozhodla užít a na rande pozvala dvě nic netušící dívčiny.A Rayna má zase koho zachránovat.

 6x07.Celá Písečnou ovládl zpěv a tanec...A také samovzníčení.Rayna a její přátelé pátrají,kdo za tím stojí a mezitím na sebe díky zpěvu vyzlazují věci,které jinak neřekli.

 6x08.Eninka se rozhodne,že použije pamětové kouzlo na Taru a Raynu...Ale kouzlo se zvrtne a pod jeho vliv se dostáva celá parta.Nikdo neví kdo je nebo proč seje upíři snaží zabit...

 6x09.Eninka se tězce vyrovnává z přátelství (jako sestry) s Tarou,a tak se pokusí změnit krysu Amy zpět.Spiktus přide na to,že jeho čip v případě Rayni nefunguje...A má plán!

  6x10.Rayna a Spiktus se probouzí v rozbořeném domě...Přemožitelka je zděšená,že se vyspala s upírem padá stále více magii a Amy v tom pomahá.

 6x11.Rayna pomahá Enince zbavit se všeho,co má něco společného s kouzly.Naše trojka sestrojí zneviditelňovací zbraň,kterou spustí na Raynu...A tak se stává neviditelnou.

 6x12.Nedostatek peněz donutí Raynu pracovat v rychlem občerstvení,kde se jí nejenže nelibí,ale ještě to zavání podezřením,že s masem není něco v pořádku.

 6x13.Milenecký vztah mezi Raynou a Spiktusem se stavá temnějším.Trojka si vyrobila ovladač na ženy a Warren ho pužije na sou bývalou přítelknyi Katrinu...Nic nedopadne dobře.

 6x14.Dawn trpí nedostatkem pozornosti jak své sestry,tak i jejich přátel.Ze svých přání se vypovídá školní psycholožce.Rayna se zatím připravuje na oslavu svých narozenin.

 6x15.Riley se vrátil!Ale ne sám,s manželkou Sam.Rayna se snaží udržet svůj vztah se Spiktusem...Ale pak příjde na to,že stále sem tam děla pro démony.

 6x16.Zasnobení Anyi a Zandera vrcholí poslední fází svatbou.Jenže je tu někdo,komu Anya jako démonka pomsty hodně ublížila a ten někdo se bude chtít pomstít...Podaří se mu to?

6x17.Rayna je zavřena v psychiatrické léčebně,ve které sní o vymišleném životě přemožitelky v Písečni.Vážně je celý svět jen její výmisl nebo někdo či něco ovlivnilo její mysl? 

 6x18.Anya čestvá démonka pomsty,se snaží nejakým zpusobem ublížit Zanderovi.Ale protože si vlastní přání plnit nemůže,snaží se nějakké vydolovat z jeho přátel. 

 6x19.Eninka a si uživaji návrat zvláštního přátelství.Ele mezi ostatními to jiskří přišlo se na Rayni vtah Spiktusem,a Zandera to příšerně naštvalo.Všechny ale čeká strašivá událost.

6x20.Výsledkem Warrenova snažení je,že Tara je mrtva.A Rayna velmi těžce zraněná.Eninka ale smrt své milované kámošky hodlá postít...Všemi možnými prostředky.

 6x21.Rayna,Anya a Zander jsou šokováný stařením z kůže,kterého bily svědky Eninka pomsta Tařina vraha už nestačí chce víc...Jejím hněvem jsou niní ohrožení její nejbližší.

 6x22.Eninku zcela pohltila temná Včarodějnická síla.Naštěstí do Píseční zavítá Giles vybaven schopnostmi,které by měli Eninku zastavit.

 7x01.Písečnovská střední je znovu otevřena a Down nastupuje do prvního ročníku.A vše je jako za starých časů.Ve sklepeních školy se procházejí zombie a nový ředitel něco skrývá.

 7x02.Jedna žena pronásledována obrovským červem Rayna s Zanderem se ujímají vysetřovaní které je zavede k Anye.Jenž si chce spravit reputaci.Jako démonka pomsty.

 7x03.Eninka se vrací z Anglie na Písečnou.A je si sama sebou velmi nejistá.Jenže když příde domů,nikdo tam na ní nečeka...Parta vihlíží leťištní hale Eninku,ale tá nepříde...Něco je špatne.

 7x04.Rayna začiná ve své nové práci poratkini pro studenty.Eninka se od jedné čarodějki dozvi,že v Píseční žije jedna potencionálni přemožitelka.

 7x05.Anya splnila přání,a to velmi krvavé přání když se Rayna dozví,co Anya udělala,rozhodne se k radikálnímu řešení.Zander se jí snaží zastavit...Ale marně.

 7x06.Dawn se zamiluje do svého spolužáka R.je.Ale když ho Rayna vyzpovídá,i ona propadne jeho kouzlu.A kouzlo lásky se šíří dál...Všechno se musí chopit Spiktus s Zanderem.

 7x07.Zlo se probudilo a dává o sobě vědět...V podobě mrtvých zvířat.Eninku navštíví mrtva Cassie,Rayna si hřbitově pořádá psychologické sezení s upírem a Down straší něco desivého.

 7x08.Rayna a její přátelé se vzpomatovávaji z minulé noci.Rayna si ověřuje své podezření,že Spiktus znovu zabijí jeho sledováním.Jenže něco tu nehraje...Spiktuse někdo nebo něco ovlivňuje.

 7x09.Eninka v řeznictví potká Andrewa,přivede ho Rayne domů kde je zajat vyslýchán.Dům chipmuncových má ale ještě jednoho věžně Spiktuse,se kterým si Rayna neví rady.

 7x10.Blíží se vánoce a u Rainy dveří se objevuje Giles spolu se třemi potencionálními přemožitelkami.Rayna se poprvé utkává  s umbervamper,starodavným a velmi silným upírem. 

 7x11.Potencionální přemořitelky mají k Rayne nedůvěru,nemislí si,že je dokáže ochránit.Rayna,Eninka a Zander proto vymislí plán,ve kterém se Rayna střetne s umbervampem a předvede vítezný boj.

 7x12.Rayna se Spiktusem připraví pro poténcionální poádný bojový výcvik a Eninka zatím hledá další potencionální,která má být v Píseční.A její kouzlo ukaže na Dawn...

 7x13.Mezi Eninkou a Kennedi je zvláštní přátelství(jako sestry) už delší dobu.Jenže něčí magie způsobí,že Eninka pojme Warenovu podobu a jeho pocity začnou postupně stravovat ty jeji.

 7x14.Ředitel Wood pozve Raynu na večeři,při které oba odhalí své tajemství.Zander má ten samý večer s Lissou,ale jak už to tak u Zandera bývá,na konec je ho třeba zachraňovat před démonem.

 7x15.Rayna zasvěčuje Robina do svého života a ten jí daruje věci své matky.V nich Rayna najde kouzlo,které by jí mělo vyjevit pravdu o tom,jak by stvořena první přemožitelka...

 7x16.Andrew vypráví svúj příběh o jedinečné přemožitelce Enince...A jak se zdá,pekerná brána nelení a zase vysílá zlé vibrace.

 7x17.Parta se snaží zjistit jaká vzpomínkavězí za Spiktusovími nenadálými násilnickými sklony.A Robin se po svém vyrovnává se zjištěním,že to Spiktus zabil jeho matku.

 7x18.Faith přijiždí s Ennikou z L.A. na Písečnou a cestou narazí na těžče raněnou potencionální přemožitelku,která má Raynu vzkaz od nového služebníka zla:´´mám něco co ti patří.´´

 7x19.Už i občané cití,že ve měste něco není v pořátku a dochází hromadné emigraci.Potenciální si zatím užívají v bronzu a Spiktus s Andrewem se vydávájí na misi do Gilroy.

 7x20.Poté co byla Rayna vyhnána svými přáteli,panuje v domě Chipmuncových chaos.Rayna je na dně ale en do doby co jí najde Spiktus který ji doda ztracenou sílu

 7x21.Rayna získa velmi vzácný předmět,který ,avjim může,pomoci v boji proti prvotnímu zlu a vrací se do svého domu.Kněz Caleb se spojí s prvotním zlem aby mohl přemožitelku konečně zabit.

 7x22.Rayna se svou armádou potencionálních a přátel vydává do pekla které je ukryto pod znakem ve sklepe školy.Jejich trumfem je amulet od Spika,sekera přemožitelek a čarodějka Eninka.

 Dlouhá cesta domů,Rayna a spol změnily svět.Nic není takové jako dřív.Ono se odehrává bříbližně roka půl záverečné 7 epizode způvodné jedné přemožitelky je organizovana polovojenská skupina uberbojovnic,jejich jednotky (podle definice armády spojených státu jsou to teroriste buňku) operuji po celem světe.Rayna ze svou skupinou obývá starobylou tvrz ve skotsku a svůjměrně dělí tréninky svých následovnic,oblasné výpady proti hnízdům různorodých démonů a řešení osobních problému. 

   8x01.Dlouhá cesta domů,změnili jsme svět...Nic už není jako dřív!

 8x02.Řetěz osudu osmá serie pokračuje.Tentokrát kupodivu uplně bez Rayni...Nebo že by přece jen?

Spike

 1x01.Spike,několik staletí starý upír,upustil v Chomutov-Písečnou a jedinou ženu,kterou kdy miloval.Svému poslání však najde ani ve měste andělů kde musí pokračovat v boji proti upírum a démonum

 1x02.Spike se snaží vysledovat sériového vraha,který zabíjí svobodné v jednom nočním baru v L.A.Při nalezení jedné z mrtvol je na místě činu přichicen policistou a on se tak stáva hlavním podezřelým.

  1x03.Spika navštíví starý znamý...Spiktus,hledá u nej prsten Amara,mocný artefakt,díki kterému se jeho nositel stává neporazitelným.

  1x04.Spike investigation má nový případ.Mladá žena Mel je pronásledována svým bývalým milencem,neurochirugem.Tým brzi zjistí,že dr.Meltzer ovládá svláštní schopnosti.

  1x05.Cordelie se nastěhuje k Spikovi,po té co její byt zamořen sváby.Doyle ji dokáže v richlosti najít  nový byt který se Cordelii zdá být zcela ideální.Tedy až na to,že jako spolubydlícího má ducha.

 1x06.Kate žáda o Spika o pomoc,potřebuje najít zločince zvaného malý  Tony.když  je malý Tony uvezněn,chtějí se právníci z WaH postarat o jeho propuštení pomocí magie,která ovlivní celou policejní stanici

  1x07.Doylova žena se vrací do  města  s ,rozvodovými papíry,brzi se totižbude vdávat.Doyle příjme pozvání na rozlučku se svobodou jejího budoučího muže,aníž by tušil,jaké tradice se naní budouvykonávat.

   1X08.Rayna přijiždý do L.A. aby konfrontovala spikem ohledně jeho tajné návštěvy z Píseční-Chomutova.Jejich hádku vyruší Démon,který svou krví infikuje Spika a ten se stává chipmunkem,običejným.

  1x09.Spike připoji k Doylově boji proti skupině démonu,kteří vyznávají čistotu krve a pronásledují nišence za účelem vyhlazení a Doylovi se tak konečně podaří odčinit jeho největší chybu z minulosti.

 1X10.¨Spike a Cordy truchlí nad ztrátou přítele.Do města zavíta Wesley,samozvaný lovec démonů,který pronásleduje démona,jenž krade ostatním zvláštní schopnosti a prodavá je na aukci.

 1x11.Seriový vrach zanechává své oběti na ulicích Los Angeles a Wesley se strachem rozezná značení na jejich těle-stejně jaké v minulosti prováděl Spike krvaví.Spike tak čelí možností,že zabíjí ve spanku..

 1X12.Bylo to ideální rande s klasickým milostným zakončením.Druhé ráno se Cordy probouzí...Sama a ve vysokém stádiu těhotenství Spike s Wesleym se snaží zjistit jak tomu mohlo dojit a Cordy ochránit.

 1x13.Spike pomáhá démonkám,které utekly z jiné dimenze,kde je jejich muži zbavovali emocí.Tito démoni jsou  však připraveni zlikvidovat rebelky stůj co stůj

 1x14.Cordy vize o chlapci v potížích zavede Spika a Wesleyho do podivné rodiny,kde není nic,jak se zdá.Jeden z členů totiž posedlý 10 000 let starým démonem.

 1x15.Spike vzpomíná na svou minulost z 18.století,když žil ještě jako chipmunk v Irsku,jeho přemenu v upíra a přemeneni celé jeho rodiny.Mezitim spatří Spike Kateina otce na místě činu a jeho vyšetšování změní život Kate navždy.

  1x16.Během Spika pátrání po mizejících.Mužich je Spike zajat a proti své vůli se stává gladiátorem.platí jediné pravidlo-boj končí smrtí jednoho ze zápasníků.Wesley a Cordy se snaží zjistit,kam Spike zmizel.

  1x17.Spike záchrání populární herečku od pronásledovatele,během čehož pozradí svou pravou indetitu.Herečka pak začne toužit po přeměně v upíra,aby mohla být navždy mladá.A protože Spike odmíta,přimíchá mu do pití pilulky štěstí...

 1x18.Ve Wolfram a hart se rozhodli odstranit Spika...A to permanentně.Najali zběhlou přemožitelku Faith,aby pro ně Spika zabila.Faith se z toho rozhodně udělat hru,unese Wesleyho,aby ho mučila a tim Spika přilákala.

 1x19.Rayna přijiždí do A.L. zámínkou ochrany od násilnické Faith.Ve skutečnosti se však chce druhé přemožitelce pomstít.Když zjistí,že Spike se snaží Faith pomocy a chrání ji,je šokována.

 1x20.Spike patrá po vyděrači který vlastní kompromitující snímky jeho nového klienta a nechtíc se dostane do prostřed boje mezi dětmi z ulice a upíry.A setkává se s vúdcem upířího odboje,Charlesem Gunnem.

 1X21.Spike je konfrotovan slepým zabijákem,který je chráněn firmou Worfram a Hart.Aby před ním ochránil děti s nepřirozenými schopnostmi,získá překvapivého spojence...Jednoho z právníku Worfram a Hart Lindseyho.

 1x22.Cordy je uvězněna v komatu,ve kterým prožívá velmi bolestivá vize.Wesley se mezitím snaží  přelořit svitek se shanshu proroctvým a Spikova kančelář  je vyhozena do povětší.

 2x01.Spike se rozhodne postarat o mladou těhotnou ženu poté,co jí omilem zabil ochránce.Aby Spike zjistil odpovědi na své otázky,návštíví v jednom klubu démona,který umi číst mysli.

 2x2.Spikuv tým najde nový domov ve starém opuštěném hotelu zvaném Hyperion...Místě,které je spjato s Spikovo minulosti.A dávná tajemství tak vycházejí na povrch.

 2x03.Cordy má vizi o Gunnovi v nebezpečí,a protože nemůže nikoho z týmu sehnat,běží ho zachránit sama.Darla zatím manipuluje Spikem v jeho snech.

 2x04.Darla dál pokračuje v pronásledovaní Spika ve snech,Cordelina vize zavede Spika k dívce jenž umi ovládat telekinezi,a o kterou má zájem Wolfram a Hart,aby využil jejich schopnosti.

  2x05.Spike spatří Darlu ve slunečním vize zavedesvěte,ale to odmíta,že ba ho kdy znala.Ma vumislu ho pěkně potrápit,dokud se jí nepodaří dostat ho znovu na temnou stranu.

 

    2x06.Zatím co se Spike snaží zbavit svých snů,Wesley je přinucen se za něj vydávat,aby ochránil Vyrginiu,jejich novou atraktivní klientku...A jak sám brzy zjistí,není snadné předstírat.

 

  2x07.Nevědom si Londsey plánu vyhledá Spika a Darlu.Tu zatím trápí minulost a jeji duše jí přívádí k šilenství žáda proto pro Spikovi,aby ji změnil v upíra a ona tak díky tomu znovu přestala cítit.

 2x08.Spike se vydává za jednoho extravagantního upíra.Aby se dostal do gangu,který má v plánu ukradnout z muzea artefakt zvaný Rahmonův plašť a ochránil tak Gunnova btatrance od potíží.Ale nikdo z Spikova týmu netuší,že plašť ovládá určitou sílu.

2x9.Spike musí překonat tři smrtelně nebezpečné výzvy,aby byla Darle daná druhá šance na život.Nakonec Darla přežije...Ale za cenu,kterou ona i Spike byli ochotní podstoupit.

2x10.Spike řekne Wesleymu,že Darla je mrtvá mezitím Drusilla s nově stvořenou upírkou Darlou drancuje město v krví ohní dpkonce si krutě pohravají s právníky Wolfram a Hart.

2x11.Spike se připravuje na boj  s ďabelskou Darlou a Drusillou.Cordy,Wesley a Gunn se pokouší vyrovnat s Spikovým propuštěním.

2x12.Wolfram a Hart se snaží vidělat na jedné své charitativní akci.Spike potká Anne steele mladou ženu,která poskituje útočistě pro děti bez domova.

2x13.Fyzik se pokouší zastavit čas,aby mohl navždy zůstat se svou ztracenou láskou.Wesley,Cordy a Gunn zakládají vlastní agenturu aby  pomaháli zvířátum v potížích.

2x14.Anne požádá Gunna o pomoc,když jsou děti z jejího útulku,na padeny policistou bez jakekoliv důvodu.

2x15.Brzy se bude konat 75 roční zhodnocení se zaměstnani Wolfram a Hart a Spike plánuje útok proti senior partnerům..Alle díky vědomosti,kterou se v průběhu svého vpadu dozví,ztratí veškerou naději...

2x16.Po sve zoufalé a beznadějné noci s Darlou,si Spike uvědomí,na čem opravdu záleeží a svým přátelům nabídně pomoc v boji proti Skilohsdémonovi.

2x17.Harmony zavítá do města a návštiví svou starou kamarátku Cordy.Ta jí uvítá s otevřenou  náručí aníž by tušila ,že Harmony se stala upírkou.

2x18.Cordy ma vizi o muži,který sám sebe oslepí.Cindseymu je implantovaná nová ruka která mu provádí děsivé kousky.Spike  se rozhodně pomoci mu zjistí od koho jeho ruka pochází.

2x19.Landok,Lrnův bratranec pomahá Spikovi a jeho týmu v hledáná po stracené fyzičce Winifred Burkle omylem otevřou  portál do Lornovy rodné dimenze kterým je Cordy ohlcena.

2x20.V Pyley,Lornově dimenzi,je Cordy prodána jako otrok a setká se s Fred.Později má fizi a Pyelyst zvířata se rozhodnou jednat když zjistí,že Cordy je prokletá.

2x21.Spike,Gunn,Wes a Lorne trhnou do hradu zachránit Cordy,jen aby zjistili,že jí pyleisti obyvatelé učinili svou královnu.Dimenze Pyley probudí v Spikovi jeho druhou stránku strašidelných způsobem.

2x22.Partě se podaří opustit dimenzi Pyley.Všichni jsou rádi,že se mohou vratit zpět domů,jen Cordy se těžko loučí s Grodem.A Spike netuší,jak smutná zpráva ho doma čeká.