Jdi na obsah Jdi na menu
 


Girodor epizody

13. 3. 2014

Girodor satam

1.Panna nebo orel (heads or Tai)Girodor jde do Drogopolis s Taiem v závěsu najít některé kovové kolíki chalupář pro arzenál katapulty frodon fighters staví odvrátit invazi bossbomers Robby to.

 2.(Girodor bom) Girodor,Sally,Aton a další s nazvem frodom fichters´´dra´´

 3.Giodor a Sally.Princezna Sally je zachycena v průběhu dragorobotolis a Robby vytváří robotické duplikáti jako prostředek špehuje a sabotáž bojovníku za svobdu.Když se Girodor se vrací,aby jí zachránil a ůvolnuje místo robot je celý tým díra na uzer zmást podvodníka s výlimkou ocasu,který je zbudí a by jeji totožnost,když se nepodaří aby mu legrační polibek a četl mu před spanim příběh správně.

4.Ultra Giodor.Giodor zjistí,že jeho strýc Chuck (dřívě roboticized podle Robby),po neuspěšné misi DragorobotolisPoužití napajení prstem,iodor je schopeň dočastně obnovit jeho strýce pamětiPo příjezdu do jeho smysly informuje o tom bojovníků za svobodu na nanojvější plán Robby je.Společne,on a tým bojovat snížit hrozbu,krátce po kterém Chuck ztrácí pamět a emocionální scény,střeba Giodor znovu vyrovnat se strátou svého strýce.

5.Giodor a tajné svitky/Giodor and the secret s crolls.Pocí dvojplošník oni postavily sami,bojovníku za svobodu,pustit na misi do hor mobius najit leerdární svitky tajné svitky před Robby dostane k ním jako první.Po zjištění svitky,tým najde se v tváři v tvář konfrontaci s Robby sám.

Girodor pod zemi

 1.Pilotni díl.Královna Aleena dracice vipráví příběh o tom,jak dr.Robby převzal Mobius,a jak se musela vzdat tří děti Girodora,Gorii a Gonice splnit proroctví,že jednoho dne budou sourozenci moci postat proti pravidlu Robby a obnovit mír na naši planete.

 2.pilotní díl.Nově se sešel Girodor sourozenci a musí naučit pracovat jako tým,osou-li se do boje s Robbym.Ale oni opravdu navzájem dobře znají dost?

 3.Pilotni díl.Girodor,Goria a Gonic školení skoušce,nebot pustit na misi na záchranu Oracira z Robby!Mohou pracovat společně v harmonii,nebo se jejich vlastní osud?

 4.Pilotni díl.Argus,bývalý kapitán,stráže královny Aleeny,zajištuje tajné setkaní s ní.Ale on brzy zachycený najemné vrahy je Robby,Snelem a Digem,kteří v úmislu krmení vojáka roboticized.Trio Girodor závod na záchranu...

 5.Vyhýbání se Snelem a Dingem,draci se ocitnou ve měste zcela prosta rukou Robby.Kde lid jsou dobrosrdečný,a jídlo je zdarma!Zní to jako ideální místo,ale tam je více k Mobodoom než se na první pohled.Po použití power stone,sourozenci zjistí,že to je místo,kde se narodili!Gonic začína být připojen na toto místo natolik,že chce zůstat.Aby to mohlo vést ke konci Girodor underground?

Girodor the dragon je uvedenav jeho první krátký animovaný film!Ja Girodor a jeho kamarád pejsek Čip,aby jejich cestu do tajuplné strašidelného domu jen aby objevil zlomislný panda důchu hledají dobrou vyděsit.Zustaňte s nami podivat co se stane.Když hloupost úplňku vyjde a transformuje  ho do dlakodlaka a jde proti nějaké strašidelný duchy v Girodor noc drakodlaka.