Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rayna a Spike

18. 11. 2013

   

Celé jméno a příjmení:Rayna Lenn Chipmáncová

Členové rodiny:Hank/Ronter (otec),Joyc/Rajka (matka),Dawn (sestra/klýč),Danek (strýc),Lulu (teta),Amanda (dcera),Spikei (syn),Lien/Spike (manžel)

Věk:24 let Datum narození:Ledn 1981

Titul/práce:přemožitelka upírů,spěvačka

Místo narození:Los Angeles,Kalifornie,Usa

Znamení:kozoroh

V každé generace je jedna vyvolená,vyvolená aby bojovala proti,upírům,démonum a jiním silam zla,aby s nima skoncovala.Je fanynka Chypmunku,Chipettes a Hanah Montany.

Rayna je přemožitelka upíru,tet ji pomáhá,učit od upírech,upír s duší sám Spike.Chce být spěvačkou a miluje Spike,strýc ji pomohl být top star spěvačkou a poprvé jela do kmpu.Knihovník/pozorovatel Giles pomáhá,Zander kámoš i Eninka čarodějka,tým Rayna potkala Spike a ví že je upír a co udělal dřív,mají se moc rádi a pomáha ji o upírech jako Giles.Pak odešel a dlouho ho neviděla a později se vrátil Spike a zůstal,teť žiji spolu,na chvíli nebyl upír kvůli Gwen a tak Raynou prožijí opravdové šťeští,a Rayna je těhotná,později se narodily Spiki a Amanda na podzim 2014,když Spikimu 3 let,vzal je Connor na zapoleni Spkiho a Amandu.

Jméno:Spike

Sestra:Catina

Členové rodiny:Kathyna-sestra Liena

Lien/Spike bratr Kathyni

Connor-Spikeuv syn

Amanda-Spikeuva dcera

Spikie (Spajki)-Spikeuv syn

Rayna-Spikeuva manželka

Darla-Spikeova ex přitelkině

Bejvalý přátelé:Darla,Spiktus,Drusila/Darira

Přátelé:Eninka,Hafálek,Spike ze zelenim pláštem,Kroužek,Mira,Ronti,

Věk:280

Narozen:1727 

Přeměněn v upíra(kým):1753 upírkou Darlou (chipmuncice)
Jméno za života: Liam O'Leary 
Bydliště za života:Galway (Irsko) 
Za svojí zvížecí existence v 18. století byl zhýčkaným synem bohatého měšťana. V upíra ho proměnila krásná a inteligentní upírka Darla, se kterou pod jménem Spike páchal neuvěřitelná zvěrstva napříč Evropou. 

Spike je velký samotář toužíci po odpuštění.Jeho schopnosti jsou pozoruhodné.Na upíra hodně talentovaný... Spike je temnejším a dost odlišným.Nejlepší upír na světe.

Schopnosti:fotografickou pamět,vinikající znalost,rychle hojení a nesmrtelnost,nadliskou,sílu,rychlost,vytrvalost,obratnost a reflexy,

 démonologii a historii kvůli jeho dlouhé životnosti,zkušedost v čarodějnictví a rituálů.

Druh:Chipmunk,upír

Rodina Spika:Spike pocházel z bohaté rodiny O´Lealy kteří žili v Galway v Irsku.

Spike je velmi dobrý bojovník,dává pednost boji beze zbraní a styl který použivá je složení s několika různých bojovných disciplín využívá v něm svou nadliskou rychlost a sílu.Dokáže také ovládat různé tipy zbraní,upřednostňuje meče se širokou čepalí a sekery.Jeho největší výhodou v boji je sebedůvěra a rozhodování spojená se schopnosti využít každou výhodu.Dokáže zůstat klidný,a plánovat.Umi se při spůsobit svým nepřátelum.Je také zručný v kouzlení a používá magie.

Upír s duší,tak by se dál charakterizovat Spike.Jako krvavý Spike na páchal mnoho zla,které se pak snažil odčinit.

Povolání:upír s duší,šampion vyšších sil,detektiv,později ředitel právnické firmy W a H,

Podle cikánské kletby nesmí Spike prožít okamžik pravého štěstí,proto že v tu chvíli přijde o duši a stane se opět krvelačným Spikem.Nejlepší upír na světe.

Povaha:Spike pokud má duši je milí,hodný a pro toho koho miluje by obětoval život.Pokud je krvavý Spike tak je bezcitný zabiják,který miluje krev a mučení zviřat.

Ze svojí zvířecí existence 18.století.Byl zhyckaným synem bohatého měštaná.Upíra ho proměnila krásna inteligentní upírka Darla,se kterou pod jménem Spike páchal neuvěřitelná zvěrstva napříč Evropu.

Upír s pověstí nejkrutějšího zabijáka v historii.

Spike byl jeden nejslavnejší upír,legendarný pro své darebáctví a jeho hrdinství.Narodil se v roce 1727.Spike v Garway.

Spike je upír s duší.Spike krvavý je upír bez duše obávaný a krutý.Přesto je to jedna osoba.Známý jako ten andělskou tváří.Spike je temnejší a dost odlišným.

Spike-V seriálu se setkáme s Spikem který začíná další kapitolu svého života.Po odchodu Píseční (Chomutova).Se usazuje v městě andělu Los Angeles.V seriálu je dalšíkapitolu svého života.Má posláným pomáha bezbraným očinit tak své hříchy.

 Jméno Angels si dal, proto, že ho jeho sestra, když byl ještě chipmunkem a ne upír nazývala andělem. Později je v historických knihách psáno, že je to ,,Démon s tváří anděla,,. 

Spike se narodil v roce 1727 v mírné bohaté rodině v Garway v Irsku.Jeho otec chápal že má problem ženama,a že správnou nenašel.Par letech začal chodit s šluškou,a v roce 1753 ve  letech,se velmi pohádal se svým otcem,Spike kvůli tomu nešel domů.Netrvalo dlouho a v jedné hospudské rvačce si ho vyhledala,upírka Darla.Po jejim kousnutí se z Spika stal upír,chipmunk,z plozený chipmunka v hostorickém pořadí Avreliusem-patriarchou této rodiny´´jedním z nejmočnějším upíru minulého tisíciletí.

 Spikovi rodiče zjistili od někoho že je mrtví,on nebyl je upír.Darla a Spike se procházeli u řbitova,a Spike s chutí zabyl hlídače hřbitova.Poté  se Spike vydal ke svému domu s Darlou v doprovodu.Spike kousl Kathynu aby se stala upírkou,Kathyna zjistila že Spike a Darla a ona sama jsou upíři.Spike chtěl zabít svého otce,ale kvůli Kathyne zného udělal upíra.Darla mu však připoměla že,otec bude na něj pišní.

 V roce 1760 ho Darla představí svému stvořiteli Pánovi. Angelus, ale Pána hrubě urazí a Pán ho zbije a vyžene s ním, ale půjde i Darla. 

 Po několika dalších let byl Spike známý jako krvavý Spike.(,,kdo si jak černým plaštem jak drakula.´´)Zmrzačil a zavraždil každého,kdo ho znal.Se svou milenkou Darlou se vydal do jižního Walesu a severního Irska,kde spolu dál vraždili.Roku 1760 se Darla rozhodla,že nastal čas aby se krvavý Spike setkal se svým upířkim praotcem Avreliusem.Když krvavý Spike vstoupil pod ulice Londýna a seznámil se s Avreliusem,začal mít obrovskou nechuť k vlhké podzemní pevnosti,urazil Avreliuse a navrhl,Darle aby prokráčovali ve svém žití dál.Po druhé,po prvé v živote se řek rodini ´´a odešel s Darlou pryč.

 Květen 1764 Darla a Angels zabili ženu lovce upírů Daniela Holtze a z jeho dcery Sarah udělal Angels upíra. Od té doby se Angels a Darla stali Holtzovým největším cílem.  1765 Holtzovi se podaří zavřít Darlu a Angelsa do stodoly, ale oba nakonec utečou a setkávají se ve Vídni. 

 Oba milenci pokračovaly ve svém dobývaní Evropy ,chvíli v Italii,ale nakonec se usadili ve Francii.Roku 1765 je začal sledovat lovec upírů Holnt.Krvavího Spika a Darlu to štvalo a tak,aby ho potrestali,zabily jeho celou rodinu,pozdji v letech 1700 se stal ještě víc surovejší ve svých vraždách.Začal vytvářet řezbářkou práci -křesťanský kříž ve tvářích svým obětí jako popis jeho útoků.Během To ho to období zplodil Randa.

 1767 Marseille- Darla,Angelus a místní dva silní zamilovaní upíři James a Elisabeth prchají před Holtzem. Angelus, ale všechny zradí a James mu to oplatí. Poté všichni čtyři odcestují do Maroka. 1771 Holtz zajme Angela v Římě, ale zachrání ho Darla se skupinou upírů. 

 1786 Angels/Spike udělá upíra z puritána Penna. Ten zabije vlastní rodinu a zbytek dvou století bude zabíjet rodiny podobné té jeho. 1789 Angels v Prusku objeví Bestii nad hromadou mrtvými těly.Bestie mu nabízí spolupráci a Angels ji odmítne. 1838 Angels zabije na Štědrý den v Irsku Daniela svého soupeře v kartách, který se měl den po Štědrým dnu ženit. 


1860 Angelus připraví o rozum dívku jménem Drusilla, poté co sedefinitivně zblázní, udělá z ní upíra. 

Roku 1860  se krvavý Spike s Darlou zase vrítili do Anglie.Tam mu Darla Přestavila Drusillu(Dariru),nevinou mladou chipmuncicí ženu která měla schopnost videt budoucnost.Krvavý Spike se rozhodl udělat si z Drusili svou hračku a začal ji nemilosrdně psichicky mučit.Jako duchovní pastor jí řekl,že její vize jsou prácí ďabla ,že nemá žádnou duši a musí se stat zlou,aby splnila dávné proroctví.Pak přiše k jejímu domovu a tam před ní zabyl celou její rodinu.Drusilla utekla do kláštera a stala se jeptiškou.Ale krvavý Spike ji našel,přepadl klášter a zmasakroval každého až do poslední zvířecí jeptišky.Později,když se miloval s Darlou,kousl niní už duševně nemocnou Drusillu a udělal z ní upíra.

 

1880 Drusilla stvořila upíra Spika, který se stane Angelovým nejlepším přítelem. 

 Tři barbarští upíři cestova do Budapešti a roku 1880 se dostali zase do Anglie,kde zabíjeli smrtelníky na uličich Londýna.V té době začala prahnout po důvěrném přátelství,jaké měli Spike s Darlou a tak se rozhodla najít si může,se kterým ba sdílela svou vernost.Nakonec si velmi rychle našla chipmuncího básníka Wirryntla a udělala z něj upíra,známého pod jménem Spiktus 

 1890 Angels/Spike se zúčastnil baletního představení hraběte Kurskova a vystoupení ho rozpláče. 1893 se ve Frankfurtu posmívá Angels za Rathruhnovo vejce a dává volný průchod jeptiškám před Angelem. 1894  Angels/Spike a Spiktus byli uvězněny Nesmrtelným v Římě. Nesmrtelný se zatím vyspal s Darlou a Drusillou. Angels a Spiktus mu slibují pomstu.

      Krvavý Spike,Darla,Drusilla a nyní i Spiktus s spolu cestovali dál po Evropě.Roku 1898 přišli do Rumunska.Jedné osudné noci dala Darla Spikovi mladou cikanskou liščí divku k narozeninám .Ukazalo se však,že toto děvče,byla  oblíbená dcera cikanského kmene Kildorash.Rozzuření kmen uvalil na Spika kletbu,která vrátila duši,ale mu vrátily duši jen pulku a zabijel a také byl niní nucen žít se svými činy,kterých se do postil  jako upír.Darla,Drusilla a Spiktus zautočili na cikanský tábor a tam také všechny zabili. 

1898 Když ale Angels/Spike brutálně zabil mladou cikánku, byl její rodinou navždy proklet. Byla mu dána duše, která ho přinutila uvědomovat si hrůzu každého svého zločinu a navždy bloudit v mukách odporu k vlastní existenci. Zabil svou stvořitelku Darlu a začal si říkat Spike. Žil v ústraní a pro ostatní upíry byl vyvrhelem. Podle cikánské kletby nesmí  Spike prožít okamžik pravého štěstí, protože v tu chvíli příjde o duši a stane se opět krvelačným Spikem. 

  Ačkoli Spika jen trochu přesla touha po zabijení,a stále cítil lásku k Darle.Roku 1900 ji vistopoval v  Čine,kde žila s Spiktusem a Drusillou .Darla však chtěla důkaž z jeho lásky a tak mu dala malé neviné vlčí dítě k snídani.Spike ale vlčí dítě nemohl zabit,vzal dítě a od Darly odešel,vrátil dítě k rodičum.Té noci Spiktus zabil přemožitelky dále vyhledával a zabijel je.

 Během roku 1910 Krvavý Spike změni jméno na Spike jen na to,v pokusu ostranit svoji strašnou minulost.Zabijel litoval se stále víc.Setkal se ze třemi upíry,který se ho báli a začali poslouchat.A nechtěl aby vědeli o prokletí.Žil s upírama a živil se zvířat a kdyš byla duše cela živil se mrtvých pavouku.1952 navštivil  hotel Hyperyon v Los Angeles.Tam řádil Thesculac démon který se živil paranoií a měnil obyvatele hotelu do krve-žízního davu.Dav se zamířil na Spika a nechal pověsit.Když všichni odešli,Spike si sundal provaz a rozhorčenne opustil hotel.

 Později Spike odešel z Los Angeles a putoval se po Americe.Zakotvil v malé ulicče v New Yorku,kde se prohlubovala jeho sebelítost.Roku 1995 byl Chomutově.Roku 1996 se setkal s démonem Whistlerem.Vyšší mista poslala Whistlera doprovářed Spika na jeho cestě ke spáse.Démon nepřesvědcil,aby začal pomáhat přemožitelce Rayne,která bojovala se zlými sirami v Chomutově na Píseční.


Spike bydli s třemi upíri v Chomutově na Píseční,a oni nevědí o tajemství.A když se poprvé spatřil Raynu,hned se doní zamiloval.Roku 2011 se jí poprvé ukázal a mají,rádi se,a začal dávat tajné rady o démonické  aktivitě.Jedné noci,když na Raynu zautočili upíři 

poznal přemožitelku upírů  Raynu a navzájem se do sebe zamilovali. Uvědomoval si však nebezpečnost jejich blízkého vztahu, a tak Raynu nakonec opustil a přestěhoval se do Los Angeles - města s bohatou populací upírů a démonů, jejichž likvidováním se začal zabývat. Jednoho dne na něj v bytu čekal polodémon Doyle, který má dar vidění lidí v ohrožení zlými silami. Oba brzy zjistili, že jejich spolupráce je více než užitečná. Do jejich spolku zanedlouho přibyla Cordelie Chaseová, kterou Angel znal jako Buffyinu neoblíbenou spolužačku. Založili agenturu na pomoc každému, kdo má problémy s upíry a zlými démony. 

Connor se narodil v listopadu 2001 v kalifornském Los Angeles jako „zázračné“ dítě dvou upírů Spike a Darly. Upíři běžně nemohou mít dítě, ale jeho narození bylo možné díky Zkouškám, které Spike podstoupil, aby pro smrtelně nemocnou Darlu získal nový život. Darla druhý život získala už jednou, když ji právnická firma Wolfram & Hart vzkřísila, a tak nemohla dostat další. Od té doby byl však dlužen život, který byl nakonec dán „nemožnému“. Polodémonická fyziologie mu propůjčuje všechny běžné síly upíra, ale žádné z jejich obvyklých slabostí.

 Prvních pár měsíců života byl Connor součástí „rodiny“ Spike Investigations, kdy o něho všichni společně pečovali v hotelu Hyperion. Byl předurčen k tomu, aby jednoho dne zničil démona cestujícího v čase, známého jako Sahjhan. Ve snaze zabránit naplnění proroctví cestoval démon zpátky v čase a proroctví přepsal tak, aby jeho znění bylo „Otec zabije syna.“, a vztahovalo se k Spike a Connorovi Když Wesley Wyndam-Pryce toto proroctví rozluštil, zděšený se rozhodl dítě unést z Spke dosahu, aby ho ochránil. Než však Wesley stihl opustit Los Angeles, byl přepaden a Connora se zmocnil Spike dávný nepřítel a zabiják upírů Daniel Holz, kterému Spike l před staletími, kdy ještě neměl duši, vyvraždil rodinu. Holzovým úmyslem bylo vychovat Connora jako vlastního syna, čímž se chtěl Spike pomstít za dávný zločin. Bylo tu však více stran, které malého Connora chtěly z různých důvodů získat: právníci z Wolfram & Hart chtěli zázračné dítě rozřezat a prozkoumat, démon Sahjhan se ho chtěl neprodleně zbavit, Holz ho chtěl vychovat v ústraní jako vlastního a Spike jen pouze chtěl získat zpátky svého syna. Když nakonec démon Sahjhan otevřel průchod do pekelné dimenze Quor-Toth pod pohrůžkou, že pohltí všechny přítomné, jestliže dítě okamžitě nebude zabito, vběhl Holz i s Connorem v náruči do Quor-Tothu a nenávratně tak zmizel z našeho světa. . Protože čas na Quor-Tothu plyne rychleji než na Zemi, stárnul Connor v poměru s pozemským časem o mnoho rychleji. V násilné démonické dimenzi byl nucený neustále bojovat o život a Holz, který ho vychovával jako svého syna Stevena, jej postupně poštval proti vlastnímu otci Spike, když mu vyprávěl příběhy o Spike, který vyvraždil všechny lidi, které Holz miloval. V Los Angeles uplynulo od Connorova zmizení pár dnů, když se mu podařilo najít trhlinu mezi dimenzemi a vrátil se, nyní jako osmnáctiletý, a jeho jediným záměrem bylo zabít Spike. Holz, který se do naší reality vrátil těsně po něm, ho k tomu nepřestával nabádat a nakonec se nechal zabít tak, aby podezření padlo právě na Spike, což vedlo k tomu, že Connor Spike v rámci pomsty shodil na dno oceánu v železné bedně. Když se zachráněný Spikel vrátil a pověděl Connorovi, jak se věci skutečně seběhly, vztah mezi nimi se začal konečně znovu prohlubovat. Celý svět se začal koupat v pocitech nekonečného štěstí, které v nich vzbuzovala démonka a dcera Cordelie, Jasmine. Na Connora neměla žádný vliv, nikdy nesdílel jejich vnitřní mír a ve svém nitru trpěl osamělostí a izolovaností. Jeho zoufalá situace nakonec vedla k tomu, že když byla Jasmine přemožena, chtěl ublížit nejen sobě, ale i dalším lidem.Spike byl ochotný uzavřít dohodu s nepřátelskou právnickou firmou Wolfram & Hart, jestliže jeho synovi pomůže. Ti mu vymazali z mysli vzpomínky na jeho dětství,Spike a události po návratu z Quor-Tothu nahrazeny a on získal život milujícího syna spořádané rodiny a jen pár lidem, včetně Spike, byly ponechány vzpomínky na něj. Později Connor získal svoje vzpomínky nazpět, ale přestože věděl, kdo je jeho pravým otcem, rozhodl se dál žít život se svojí rodinou jako Connor Reilly.Pak se vrátil k svému otci Spikeovi,který později mu dá práci firmu Wolfram & Hart,a Spike.

 Postupem času se  Spikova agentura rozrůstala o další členy, například z Přemožitelky upírů známého vzdělaného angličana Wesleyho Wyndam - Pryce, na ulici vyrostlého bojovníka s upíry Charlese Gunna, Lorna - démona, jenž dovede číst v duších zpívajících lidí nebo fyzičku Winifred Burkleovou.Potkva Connra svého syna a dává mu práci W&H a Spike odjiždi,vraci se na písečnou 2013.Znovu potkáva Eninku a Raynu a je znovu s Raynou,3 dny prožiji opravdové štěští a 4 den je znovu upír,odměna kvůli Gwen viší bitosti.Později Spike a Rayna maji spolu děti Spakieho a Amandu narodili se na podzim 2014.Eninka měla  narozky a byli na oslavě.Později Spike a Spajki  na velikonoce šupaj a vidi Miru a Eninku.Spike se svou ženou Raynou a s dětmi Spikeym a Amandou a dalšimi dětmy Zuzkou,Zuzčinim klukem,Karorinou,také jede Spike starši syn Connor a jeho přítelkine Alexis a sestra Kathyna,jsou tam a obědvaji hraji si a pak děti zbirari dřívi,opekaji bušty a pak jedi a spi.Snidali se a děti si hraji,Spikey na skate,Ketrin na skate,zuzka a jeji kluk na kole,Karorina a Amanda se střídaji na koloběžce,obědvali pak pršelo.Ráno se nasnidali,hráli a obědvali a pak hráli karty,Zuzka je u Eninky a Miri a fandi tátovi Hafálkovy pak spát.Snidali,obědvali za odměnu si dali kremore,hraji si Zuzka je u En a Miri fandi tátovi Hafálkovy.Spike a spor snidaji,obědvaji pak jsou ve vodě,pak si hraji,Zuzka Fandi tátovi Hafálkovy.Na snidali se a obědvali pak jedou,venku si dali mrzlinu pak večer spát.Spike a spor se nasnidali a obědvali a tet jeli na kupovat a domů.Jsou doma a večeři tet jdou spát.Connor se vraci do A L.Později přijel a vita Spikeyho a Amandu,Connr spi u táty Spike,ráno Connor vzal Spikeyho a Amandu do školy,Kvůli Connrovy se seznamuji Alexis a Stacey,Spikem a rodinou,Stacey,Spike jim řekl že upiři žijou a dal ji přívěsek,který jeho rodina nosí,Spike vidi jak se Connor a Alexis se polibily,ráno se nasnidli,byl celou rodinou i Alexis a pak odjel do L A.Později přijel a vitá ho rodina a Alexis.Celi den s  rodinou a Alexis 5 dní,později odjiždí ale ne sám.Spika a spol vitá Connor a všem dáva dárky.Večer jdou na Heloween,Spike a Rayna pomáhaji ve Fantazii (víče u Zetliho)Spikey a Amanda byli Globusu na Mikulaše a spol,večer přišel Mira pak Eninka s přátěli Selsem a princeznou Safron.Spike,Rayna,Amanda a Spikei,a spol slaví vánoce i silvestr.Mira byl u Spikeyho večer a dostal překvápko.Večer v ledovem světle je Spike,Rayna,Spikey a Amanda na party pro Eninku a Miru.Slavi velikonoce.Spike a Fejly pomáhaji o čipu,je vše u Snowiny.Spike a Rayna jedou na dovolenou s dětmy Spikeim a Amandou i Stisey,jedou i Connor a Alexis,Spike už ma 3 dovolenou.Spike si dal Steak,Rayna a Alexis maj sýr,Spikei,Amanda a Ketrin maj zířek s hranolky.Na dovolení Connor a Spike dělaj vohínek na buřty a brambory.Snidali,tet Spike děla oběd,a děti si hrají s Ernim a Kate.,na obědvali se,Snidali pak obědvali Pizzu,večeřeli hamburger,Snidali rohlíky,a pak obědvali špagety,a byli na hřišty později večeřeli nachos se sýrem.Snídali koblíšky,obědvali rizoto,a hrali si,pak večeřeli buřty,Snidali koblíšky,jeli autem na výlet,večeřeli bramboráky,ráno snidali koblíšky,pak jeli autem na běd,později  jedou autem domů

Connor má práci v W a H,pracuje tam dobře kvůli otci.Connor přijel za otcem Spike,Raynou,a matkou Darlou,poprvé porkavá bratra Slikeyho a sesry Amandu a Ketrin.Zas se vrátil do W a H,později v léte jede Connor s otcem Spike a rodinou,Alexis a Stacey jedou na dovolenou do kempu,proživaj skvělou dovolenou 7 dní,zas se vraci do L A,kde pracuje.Později přijel a víta Spikeyho a Amandu,i otce a pak večer šel do ledového světla kde se zkamarádil s Elzákem a seznámil se Alexis,a oba zjistily,že jejich sourozenci spolu chodi do školy a znaj Miru,pak alexis která pak šla,malem spadla,pokud ji nechytil Connor pak Alexis doprovodil domů,a Alexis ho pozvala,a Stacey řekla že vypadá jako upír,Alexis hned pochopila že koukala na upíry,pak dala do postele Stasey.Tet si povidáji,řekl ji že jeho rodiče jsou,ale Alexis mu nevěří a tak se ji omluvil že to řekl a šel,Alexis ho volala a šla za ním a polibila ho.Connor spí u táti Spike,ráno Connor doprovodil Spikeyho a Amandu do školy,a Alexis s Shelby doprovodily Stacey.Pak si Alexis a Connor povidaji cestou,večer se Alexis seznamila Connovím otcem Spike,Raynou a Stacey si hraje s Spikeym a Amandou i Ketrin,Stacey se boji Spikeyho dědečka,je upír,Spike řekl že upíři žiji a dal ji přívěsek,Stacey spi u Amandy,Connor si povida s Alexis,polibili se,vyděl je Spike,pak Connor ukázal pokoj a polibyli se,užily si,Alexis bere Stacey do pokoje vidi Spykeyho dědečka,Stacey se ho ptala jestly ji cíti,on řekl ne když má přívěsek,a šla spát,Alexis je u Connra a spi.Ráno se nasnidali,Connor byl celý večer u Alexis,ráno udělal snídani a necal Alexis spát,i když Stacey šla do školy,celý den byl s Alexis,a celý odpoledně rodinou a Alexis,rozloučil se a jel do L A.L A pracuje,hodně dlouho a zas přijel,víta ho celá rodina i Alexis,celi den byl s rodinou a  Alexis 5 dni,později odjiždí ale ne sám,ale s Alexis.Connor pracuje v L A,wolfram a Hart,a je i s Alexis,později přijiždí za rodinou.Víta svou rodinu a všem davá darky.Večer jdou na Halloween,Spike a Rayna pomaháji bojovat nepřátěli (více přečtěte u Zetliho).Connor a alexis a spol slaví vánoce u Spike i silvstr.