Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kely,Darla,Catrine

22. 12. 2013

Narodila se v roku 1727 v Garway v irsku.Jako malá si hrála s Liamem(Spike) a přáteli.A když byla velká byla sluška rodini Liama.A chodila ze s Spikem tajně.Hodně dlouho to zjistila Kathyna,ona viděla jak se pohádal s otcem a utekl.A Kely zjistila že Darla kousla Spika a že jsou upíři,rychle se vrátila se domů a řekla to Liamovi otci.Otec poslal Kathynu do pokoje a že tam má zůstat Byla s ní Kely.Liem(Spike) přišel,Kathyna přišla za Liamem,a tušila že je upír.Kely s Kathynou slišely spor mezi Liamem a otcem.Liam kousl Kathynu a otce nechtěl,Kathyna chtěla otce a Liam ho také kousl a odešel s Darlou.Kathyna se vrátila do pokoje a par chvil Kathyna kousla Kely.Jsou všichni upíři.2011 se stala Kely agentem čislo 12,šéfa Ferdy Pťačího.Kely slaví vánoce sama i Silvestr.

 

Darla byla zplozena Aureliusem v severní americké virginské kolonii roku 1608, když umírala na následky své profese prostitutky. V jedné hospodské rvačce si vyhlédla Liama Spike,Spike krvavý) a učinila z něj upíra. Roku 1898 dala Darla svému milovanému  Spikovi cikánské děvče. Avšak rodina dívky oživila  Spikovo duši a Darla, i když ji právě teď  Spike nejvíce potřeboval, ho odmítla a vyhodila na ulice Rumunska, ať se stará sám o sebe.Spik ji ale stále miloval a snažil se k ní vrátit. Během povstání v Číně roku 1900 odmítl zabít dítě, kterému Darla předložila k snídani, a tak se téměř 100 let neviděli Když Drusilla se Spiktusem zamířili do jižní Ameriky, Darla se znovu spojila s Aureliusem a v roce 1997 přijela do Sunnydale. Mezitím se  Spike zamiloval do Rayni, přemožitelky upírů. Když se spolu poprvé políbili, vyšlo najevo, že je upír. Darla se pokusila oklamat Raynu a kousla Rayninu matku tak, aby to vypadlo, že to udělal Spikel. Plán jí ale nevyšel a nakonec zemřela  Spikovou  rukou. Roku 2000 ji právnická společnost Wolfram & Hart oživila pomocí svitku Aberjian a Darla se stala prvním upírem, který se znovu zrodil jako člověk. Zjistila, že je smrtelně nemocná, a tak se snažila stát znovu upírem. K její smůle ji začalo hryzat svědomí a lidství v ní přece jen převládalo. Avšak do L.A. přijela Drusilla, která ji znovu proměnila v upíra a uvrhla ji do její temnoty.
Darla a Drusilla začaly v L.A. řádit a zabily i několik právníků z firmy Wolfram & Hart.
Darla se Spikem vyspala v naději, že ztratí duši. To ale nevyšlo, neboť to pro  Spike bylo jen nejvyšší zoufalství, nikoliv štěstí. Poté ji odmítl a řekl jí, že jestli se v jeho městě ještě někdy objeví, zabije ji.
Noc, kdy se spolu vyspali, však měla nepředvídatelné následky: Darla byla v jiném stavu, navzdory skutečnosti, že upíři nemohou mít děti. Nenarozené dítě bylo chráněno Vyšší silou, a proto jej Darla nebyla schopná zabít. Vrátila se do L.A. hledat pomoc u Spike. Spikel zjistil, že dítě je část proroctví ze svitků Nyazian. To také odhalilo, že nenarozené dítě je hoch - lidský hoch s duší.
Darlu těhotenství změnilo. Litovala svých hříchů a řekla Spikovi, že toto dítě je ta jediná dobrá věc, kterou kdy spolu udělali. Když na ni přišly porodní bolesti, probodla se kolíkem, aby její dítě mohlo žít.Pak ji zase oživily kdo se neví,ale když se stala znovu úpírkou,potuloval se lovec úpíru,ti dva se do sebe zamilovaly,Gwen viší bytost ji proměnila na obyčejnou chipmuncici ze schopnosti.Darla a Loyd,lovec upíru si pomáhali proti zlu,a vzaly se později se jim narodila Catrine.A Dalrla se ze Spikem usmířila

Catrine je dcera Darly lovce upíru.Libi se ji Spikey.